Konference Škola jako místo setkávání 2019

Vážení ředitelé škol, učitelé, výchovní poradci, metodici prevence, školní psychologové, poradenští psychologové, (školní) speciální pedagogové a další odborníci, jimž současné školství není lhostejné! Dovolujeme si pozvat Vás na dvanáctý ročník odborné konference, pořádané Katedrou psychologie FF UK a časopisy Řízení školy a Školní poradenství v praxi: Škola jako místo k setkávání 2019 aneb učíme se pro život a pro radost z poznávání. Kdy: 5. dubna 2019 od 9,00 do 17,00 hod. Kde: FF UK , Katedra psychologie, Celetná 20, Praha 1 Cíl: Jako v minulých letech jde především o společné setkání kolegů, hledání inspirace a výměnu zkušeností a znalostí, které efektivně přispívají k rozv...

Tvory mesta

Sledujte s námi projekt Tvory mesta, který v Bratislavě pro děti ze sídliště Petržalka připravil Jano Urban. Cílem projektu je seznámit děti s veřejným prostorem města a s jejich pomocí navrhnout změnu předprostoru pobočky Městské knihovny. První inspirativní setkání je u konce a těšíme se spolu s organizátory na další. Úvodní prezentaci si můžete prohlédnout v příloze. Foto: facebook stránka Tvory mesta

Krašovská zahradní slavnost 2018

Pozvánka na Krašovskou zahradní slavnost do Plzně. – odkaz na stránky – odkaz na Facebook

Eduína 2017

Cena Eduína každoročně oceňuje projekty, které přinášejí svým obsahem inovace a moderní trendy do světa vzdělávání. Projekt Architekti ve škole se zařadil mezi finalisty ročníku 2017 a získal ocenění "Eduína Zoom 2017 - 2.místo cena odborné poroty" Eduína 2017: projekt Architekti ve škole <iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/aofxGwl8zus" width="560"></iframe> Všechna videa z předávání cen Eduína 2017 najdete na YouTube kanálu EDUinu.